Mersul Trenurilor

Actualizare 2007

Rang tren: RAPID
Numar tren: 361
Ruta: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 01:17
Sosire: 03:18
Durata calatorie: 02:01 ore
Distanta: 114 km
Servicii: Clasa 1, Clasa 2,
Restrictii: nu

Rang tren: RAPID
Numar tren: 696
Ruta: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 02:42
Sosire: 04:37
Durata calatorie: 01h: 55 minute
Distanta: 114 km
Servicii: Clasa 1, Clasa 2, Cuseta 4 si 6
Restrictii: nu

Rang tren: PERSONAL
Numar tren: 9194
Ruta: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 04:10
Sosire: 07:22
Durata calatorie: 03 ore 12 min
Distanta: 114 km
Servicii: Clasa 2
Restrictii: nu

Rang tren: INTERCITY IC
Numar tren: 592
Route: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 09:15
Sosire: 10:53
Durata calatorie: 01h: 38 minute
Distanta: 114 km
Servicii: Clasa 1, Clasa 2
Restrictii: nu

Rang train: RAPID
Numar tren: 692
Ruta: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 10:06
Sosire: 11:53
Durata calatorie: 01h 47 min
Distanta: 114 km
Servicii: Clasa 1, Clasa 2
Restrictii: nu

Rang tren: RAPID
Numar tren: 792
Ruta: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 14:20
Sosire: 16:11
Durata calatorie: 01:15 ore
Distance: 114 km
Servicii: Clasa 1, Clasa 2
Restrictii: nu

Rang tren: PERSONAL
Numar tren: 9504
Ruta: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 16:55
Sosire: 20:00
Durata calatorie: 03:05 H
Distanta: 114 km
Servicii: Clasa 2
Restrictii: nu

Rang tren: RAPID
Numar tren: 694
Ruta: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 17:18
Sosire: 19:04
Durata calatorie: 01:46 ore
Distanta: 114 km
Servicii: Clasa 1, Clasa 2
Restrictii: nu

Rang tren: INTERCITY
Numar tren: 594
Ruta: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 19:13
Sosire: 20:57
Durata calatorie: 01:44 h
Distanta: 114 km
Servicii: Class 1, Clasa 2
Restrictii: nu

Rang tren: PERSONAL
Numar tren: 9192
Ruta: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 19:28
Sosire: 21:55
Durata calatorie: 02:27 h
Distanta: 114 km
Servicii: Clasa 2
Restrictii: nu

Rang tren: ACCELERAT
Numar tren: 1692
Ruta: Drobeta Turnu Severin – Craiova
Plecare: 23:58
Sosire: 01:49
Durata calatorie: 01:51 ore
Distanta: 114 km
Servicii: Clasa 1, Clasa 2, Cuseta 4, Cuseta 6
Restrictii: nu